Робоча зустріч керівників структурних підрозділів із представниками ТОВ "УКР-ГУППРОЕКТ"

30.06.2021

Сьогодні, 30 червня, у приміщенні зали засідань Березанської міської ради відбулася робоча зустріч керівників структурних підрозділів із представниками ТОВ "УКР-ГУППРОЕКТ". Дана організація є переможцем тендерного відбору на розробку генеральних планів і планів зонування території (у складі генерального плану) населених пунктів Березанської міської ради Броварського району Київської області, а саме: м. Березань, с. Лехнівка, с. Недра, с. Пилипче, с. Садове, с. Ярешки.

У ході зустрічі представники організації-розробника передали матеріали топографо-геодезичних вишукувань масштабу 1:2000 для розроблення вказаної містобудівної документації і завершили перший етап роботи згідно з договором.

Наразі триває процес збору вихідних даних і матеріалів для розробки схем існуючого використання території населених пунктів, обговорено ряд питань щодо збору даної інформації зі структурними підрозділами виконавчого комітету.