Із засідання апаратної наради

29.06.2021

Актуальні питання та основні напрямки роботи обговорили сьогодні у ході апаратної наради.

Вкотре наголошено на проведенні кампанії з вакцинації громадян. За інформацією в.о. головного лікаря КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Зої Козинець, наразі щеплено 2522 особи. Лікар наголосила на проведенні ревакцинації – отриманні другої дози вакцини. Тобто особи, які отримали першу дозу щеплення проти COVID-19, повинні звернутися до закладу охорони здоров’я за другою дозою, згідно з графіком щеплень.

Продовжуючи тему медицини приємну новину присутнім повідомив Володимир Луценко, який зазначив, що найближчим часом у приймальному відділенні міської лікарні буде завершено ремонтні роботи і жителі громади та прилеглих територій зможуть отримати медичні послуги в комфортних умовах оновленого відділення.

Прозвітували й про хід оздоровчої кампанії дітей у літній період. Світлана Рощина, начальник служби у справах дітей міської ради, зазначила, що за рахунок бюджету громади вже оздоровлено 50 дітей пільгових категорій.

На завершення наради начальник фінансового управління прозвітувала про стан виконання плану бюджету.