Шановна Березанська громадо!

28.06.2021

28 червня 1996 року Україна назавжди обрала шлях незалежного розвитку, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати могутню, демократичну, соціальну, правову державу, закріпивши це в Конституції.

Значною мірою саме завдяки своєму Основному Закону Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу та гідність, захищати свій суверенітет та цілісність.

З нагоди 25-ї річниці великого державного свята щиро зичу всім міцного здоров’я та щастя, впевненості та сили для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та Березанської громади, гідності й усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО