Футбольний турнір пам'яті

27.06.2021

27 червня у с. Садове відбувся турнір пам'яті тренера Віктора Насташевського, котрий майже все своє життя присвятив цій захоплюючій грі, тренуючи підростаюче покоління. Учасниками футбольних змагань стали: ДЮСШ "Старт" м.Березаньь - 1 місце; дитяча футбольна команда "Старт" с. Садове - 2 місце; дитяча футбольна команда с. Лехнівка - 3 місце; ДЮСШ "Старт" с.Недра - 4 місце.

Присутні, у складі першого заступника міського голови Руслана Хруля, депутата Київської обласної ради Ольги Скрипник, старости с. Садове Дмитра Насташевського, депутата Березанської міської ради Сергія Гури , футбольних функціонерів м.Березань, тренерів, жителів та гостей, отримали найпозитивніші емоції від футбольної гри та заряд бадьорості на цілий день.

На полі було безліч емоцій, ніхто не хотів поступатися. Всі учасники турніру отримали відповідно до зайнятих місць - кубки, грамоти, медалі, нові футбольні м'ячі від депутата Київської облради Ольги Скрипник, а також від ветерана футболу с. Садове Мозоленка А.З. - солодощі (торти та солодкі напої).

На завершення заходу учасники подякували за організацію турніру Березанській міській раді, відділу освіти, сектору молоді та спорту, КП "Березанькомунсервіс".

Сподіваємося, що це стане доброю традицією до дня народження тренера проводити такі турніри.