Переможці проєкту соціальної дії в Березанській громаді!

24.06.2021

Підведено підсумки конкурсу «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості», який спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Організаторами виступили Березанська міська рада та Міжнародна організація «Британська рада», що співфінансують бюджет пітчингу в загальному розмірі 300 000 грн, з них: 150 000 грн міської ради, а 150 000 грн внесок Британської Ради.

За результатами відбору переможцями стали 11 учасників, проєкти яких отримали найбільшу підтримку, а отже, відібрані для фінансування .

На даний час Британська Рада та Березанська міська рада проводять консультації щодо розподілу проєктів переможців для їх подальшого фінансування. Реалізація зазначених проєктів повинна бути здійснена до середини листопада 2021 року.

Бажаємо всім переможцям успіхів у втіленні проєктної ідеї та набуття практичного досвіду!