Безпека понад усе

15.06.2021

Питання безпеки громадян завжди важливе й актуальне, а впровадження безпекових проєктів, на меті яких посилення захисту жителів, важливих об’єктів комунального майна та підвищення рівня розкриття правопорушень – пріоритетний напрямок діяльності міської влади.

Однією з успішно впроваджених програм на території нашої громади є „Безпечна громада“. У рамках цього проєкту реалізуються заходи зі встановлення системи відеоспостереження.

Зокрема, сьогодні роботи з монтажу розпочалися на території дитячого садочка та школи Лехнівського старостинського округу, на черзі – решта старостатів громади, де будуть визначені місця та об’єкти, що потребуватимуть посиленого захисту та контролю над ситуацією.

Зауважимо, що у Яблунівському старостинському окрузі роботи з монтажу та встановлення системи відеоспостереження вже проведено.