У Березані узгоджували основні напрямки співпраці служби зайнятості з Березанською об’єднаною територіальною громадою щодо підвищення рівня зайнятості населення

15.06.2021

14 червня 2021 року, за ініціативи Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості та за сприянням Березанської міської ради відбулося засідання круглого столу на тему «Основні напрямки співпраці служби зайнятості з Березанською ОТГ щодо підвищення рівня зайнятості населення».

У проведенні заходу взяли участь: перший заступник міського голови Березанської міської ради Хруль Руслан Федорович, фахівці Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості, старости Березанської ОТГ, депутат Київської обласної ради Скрипник Ольга Василівна, соціальні партнери, керівники підприємств, начальники відділів кадрів, представники ЗМІ.

Розпочали засідання заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії КОЦЗ Прозорова Лариса Андріївна та заступник начальника відділу надання соціальних Кащеєв Юрій Іванович, які поінформували присутніх про ситуацію, що склалася на ринку праці Березанської ОТГ.

Для роботодавців було цікаво почути відповіді на питання, які стосуються таких сфер, як пенсійне забезпечення, ведення електронних трудових книжок, легалізації зайнятості населення.

Череднічеко Надія Степанівна – заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) Головного управління ПФУ в Київській області детально роз’яснила механізм призначення пенсії відповідно до наявності страхового стажу працівника.

Не менш важливе питання, а саме легалізацію зайнятості робочої сили підняла Мартинець Ірина Олексіївна – головний спеціаліст – інспектор праці Управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради.

Загорулько Оксана Володимирівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради висвітлила тему професійної орієнтації учнів загальної середньої освіти, та запропонувала роботодавцям Березанської ОТГ провести виховні години та ознайомити учнів з актуальними професіями на місцевому ринку праці.

Запрошені роботодавці, зокрема ТОВ «Белла-Центр», «Філія "АЕРОК Березань" ТОВ "АЕРОК", ТОВ "Березанська суконна фабрика", Сектор кадрового забезпечення Броварського районного управління поліції презентували актуальні та перспективні вакансії, озвучили умови праці та соціальний пакет для працівників. Начальник відділу персоналу ТОВ «Белла-Центр» Оксана Осика запропонувала старостам старостинських округів Березанської ОТГ посприяти в налагодженні транспортної доступності жителям сіл Березанської ОТГ до м. Березані, що дало б можливість для підвищення рівня зайнятості населення.

По закінченню заходу учасники заходу обмінятися контактними даними, подякували організаторам круглого столу та домовилися про подальшу співпрацю.