Березанська громада отримає субвенцію для розвитку ЦНАП

14.06.2021

Березанська міська рада продовжує роботу щодо покращення надання адміністративних послуг та розширення переліку послуг, які надаються в міському ЦНАПі. 9 червня Уряд схвалив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у 2021 році. Березанська територіальна громада також в переліку 165 громад, що отримають фінансування із держбюджету. Найближчим часом завдяки субвенції для Березанського Центру надання адміністративних послуг буде придбано обладнання для виготовлення водійських посвідчень. Сподіваємося, що ця послуга стане популярною серед жителів нашої та сусідніх громад і водії зможуть швидко та якісно отримати її в нашому Центрі.