Зовнішнє незалежне оцінювання триває!

07.06.2021

07 червня 2021 року у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання проводиться тестування з фізики. 12 випускників закладів загальної середньої освіти Березанської міської ради зареєструвалися та прибули на пункти тестування у м. Києві та Броварах. Тестування розпочинається об 11 годині і триває 180 хвилин.

Варто відмітити, що підвезення випускників до пунктів тестування організовано відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради з урахуванням карантинних вимог (температурний скринінг, дезінфекція транспортних засобів, дотримання дистанції, індивідуальні засоби захисту).

Перед кожною сесією ЗНО розробляються схеми маршрутів транспортних засобів та погоджуються Управлінням патрульної поліції в Київській області. Для супроводу учнів призначено педагогічних працівників, на яких покладено відповідальність за збереження життя та здоров`я учнів у дорозі та під час проведення заходу.

Щиро бажаємо нашим випускникам відмінних результатів!

Майя ДЕМЕНСЬКА, головний спеціаліст відділу освіти, відповідальний за проведення ЗНО для ЗЗСО Березанської міської ради