Працюємо над вдосконаленням надання адмінпослуг у старостатах

03.06.2021

Як вже раніше повідомлялося, у селах Березанської громади створено відділені робочі місця адміністраторів і спеціалістів ЦНАП, адже організація роботи з надання якісних адміністративних послуг для сільського населення – пріоритетний напрямок у роботі муніципалітету.

Сьогодні для підвищення фаховості працівників віддалених робочих місць проведено навчання щодо надання соціальних послуг та роботи у програмі „Соціальна громада“.

Навчання стосувалися змін у законодавстві з питань оформленням субсидій. Зокрема, працівники управління соціального захисту населення та праці Березанської міської ради, які активно співпрацюють з адміністраторами старостатів у частині соціальних послуг і практичних навичок, детально ознайомили присутніх зі змінами та нововведеннями.

Нагадуємо, що віднедавна жителі сіл громади мають змогу отримати соціальні послуги на місцях, де працівники старостатів, швидко й якісно нададуть необхідну інформацію.