Із засідання виконкому

03.06.2021

Сьогодні, 3 червня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради, під час якого присутні схвалили рішення щодо тимчасового призупинення роботи закладів дошкільної освіти громади у літній період.

Начальник відділу освіти Оксана Загорулько повідомила, що це зумовлено зниженням відвідуваності дітьми закладів дошкільної освіти у літню пору року, ремонтними роботами під час підготовки закладів до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років, з якими несумісне перебування дітей у закладах дошкільної освіти, а також масовими відпустками батьків і літнім оздоровленням дітей.

Однак, навчально-виховний процес не зупиняється і дітки зможуть відвідувати дитячі садочки згідно з графіком:

- я/с «Лелеченька», я/с «Ромашка» з 07 червня по 16 липня 2021 року;

- я/с «Ластівка», я/с «Сонечко» з 19 липня по 27 серпня 2021 року;

-я/с «Світанок», ДНЗ «Ранок», ДНЗ «Вишенька», дошкільні підрозділи Пилипчанського Недрянського та Ярешківського НВК з 07 червня по 27 серпня 2021 року.