03.06.2021

У приміщенні відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації 31 травня відбулася нарада уповноважених органів містобудування та архітектури територіальних громад Броварського району під головуванням виконуючого обов’язки начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської РДА Миколи Дідуха.

На нараді обговорили питання діяльності органів місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами в законодавстві, а також розглянули інформацію про роботу відділів містобудування та архітектури за 1 півріччя 2021 року.

Участь у нараді взяла Наталія Хмарська – начальник відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Березанської міської ради, головний архітектор.