Катерина Павленко – Почесний громадянин міста Березань

27.05.2021

Таке рішення сьогодні, 27 травня, схвалили депутати міської ради у ході засідання чергової сесії Березанської міської ради.

Рішення щодо присвоєння звання „Почесний громадянин міста Березань“ Катерині Павленко, керівнику хору ветеранів Березанського міського будинку культури та аматорського фольклорно-етнографічного колективу „Мереживо“, солістці гурту „Go_A“, котра отримала визнання на міжнародному рівні, представивши Україну на пісенному конкурсі „Євробачення-2021“ та посівши у фіналі 5 місце, було ініційовано міським головою Володимиром Тимченком.

Присутні одноголосно підтримали пропозицію, оскільки це вагомий внесок у розвиток культурного руху нашої держави та популяризація українського автентичного співу й піднесення іміджу України на міжнародному рівні.

Фото із офіційної ФБ-сторінки Go-A Band