Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату

27.05.2021

26 травня, в рамках реалізації проекту „Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату“, відбулася робоча зустріч представників муніципалітету Березанської міської ради за участю виконавчого директора Асоціації ОТГ Валентини Полтавець та менеджера Асоціації Юлії Ченцової щодо розробки Екологічного профілю громади. В ході засідання робочої групи визначено основні проблеми громади в сфері озеленення, водойм, твердих побутових відходів, водопостачання та водовідведення. Обговорено основні напрямки та заходи з вирішення зазначених проблем.

Напрацьовані пропозиції будуть враховані експертами при підготовці остаточної редакції Екологічного профілю громади. Отриманий в результаті реалізації цього проекту документ стане основою для розробки відповідних розділів Стратегії розвитку Березанської громади.