27.05.2021

26 травня Березанська міська рада взяла участь в онлайн-конференції проєкту „Civic tech – інструмент якісної взаємодії“. Радник міського голови Лариса Кочур презентувала Березанську громаду, зазначивши досвід громади у питаннях співпраці з громадськими організаціями на території громади, у тому числі реалізації спільних проєктів з Благодійною організацією „Фонд громади Березані“. А також ознайомила учасників проєкту з успішною практикою - "Безпечна громада" та висловила бачення реалізації нового проекту та очікування від нього: зміна підходів у роботі муніципалітету в питаннях комунікації, навчання працівників відділу інформаційного забезпечення, отримання нових знань щодо підготовки нормативно-правових актів, впровадження нових електронних сервісів для налагодження зворотнього зв’язку з мешканцями: Чат-бот СВОЇ, Е-консультації з громадськістю, Е-петиції та Відкрите місто.

Загалом у конференції взяло участь близько 30 громад, які є учасниками програми.