ОГОЛОШЕННЯ

27.05.2024

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Березанської міської територіальної громади на період до 2027 року
Березанська міська рада розробляє Стратегію розвитку Березанської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).
Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.
Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.
За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Березанської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.
Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1.  Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа. 2.  Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2024– 2026 роки). 3.  Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території. 4.  Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту. 5.  Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1). 6.     Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Березанської міської територіальної громади (Додаток 2). 7.  Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 1 липня 2024 року, до 16.00 год.
Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekon_berezan@ukr.net  з поміткою „Проекти до Стратегії“.
Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до головного спеціаліста відділу економіки та комунальної власності виконавчого комітету Березанської міської ради Осадчої Світлани Сергіївни за тел. (04576)64707

Завантажити форму для заповнення пропозиції ідеї проекту


 

<<< До списку усіх оголошень