РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ІНФОРМУЄ

18.09.2023

08.09.2023 в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» та на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України було опубліковано інформаційне повідомлення про продаж об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу державної установи «Український дім фарфорово-фаянсової промисловості» (код за ЄДРПОУ 05468498) за адресою: Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 (далі - Об’єкт приватизації) на аукціоні в електронній формі. Дата проведення аукціону: 04.10.2023.

Згідно із абз. 14 пункту 74 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» потенційні покупці мають право здійснити огляд об’єкта приватизації та ознайомитися з кількісними та якісними характеристиками об’єкта приватизації.

Потенційні покупці мають можливість ознайомитись з детальною інформацією про об’єкт приватизації та документами у віртуальній кімнаті даних запропонованого до продажу Об’єкта приватизації, розміщеній на платформі Google Диск, після отримання гіперпосилання на неї на підставі укладеного договору про нерозголошення потенційним покупцем конфіденційної інформації про Об’єкт приватизації (посилання на промо-сторінці Фонду державного майна України: http://surl.li/krmab).

Окрім цього, потенційні покупці можуть проводити огляд Об’єкта приватизації за місцем його розташування, попередньо узгодивши час та дату із вказаною в інформаційному повідомленні про продаж об’єкта приватизації відповідальною особою.

Детальна інформація вказана в опублікованому інформаційному повідомленні про продаж Об’єкта приватизації та в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» безпосередньо на сторінці аукціону за посиланням: https://prozorro.sale/auction/SPEOO 1 -ЦА-20230910-89220/.

<<< До списку усіх оголошень