Виконавчий комітет Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

22.02.2023

Начальника відділу капітального будівництва Березанської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 

Спеціальні вимоги: вища освіта відповідного профілю, досвід роботи з комп’ютером (рівень досвідченого користувача), з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного урядування, вміння працювати в команді, комунікабельність, неконфліктність, відповідальність, організованість, пунктуальність, стресостійкість.

 

Для участі в конкурсі подаються документи:

заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

особова картка (форма П-2 ДС) з додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік за формою, передбаченою Законом України „Про запобігання корупції“;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

документ про повну загальну середню освіту – за умови, що він підтверджує вивчення української мови, як навчального предмета.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація  надається за телефоном  (04576) 6-49-62.    

Прийом документів проводиться до 16:00 год.  23 березня 2023 року за адресою: Березанська міська рада,  вул. Героїв Небесної Сотні, 1, м. Березань.

Документи подавати особисто повним пакетом

<<< До списку усіх оголошень