загальна інформація / староста

загальна інформація

.

Яблунівський старостинський округ

Київська область

Березанська  об'єднана територіальна громада

Кількість населення – близько 1492 особи.

      Відповідно до архівних документів Хмельовицька сільська рада уже вела свою діяльність у 1945 році. До її складу входили села: Хмельовик і Більшовик.

      У 1970 році видано рішення виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих № 767 «Про зміни в адміністративно-територільному поділі окремих районів області» відповідно до якого село Григорівка включене до Хмельовицької сільської ради.

      У 1971 році був виданий Указ Президії Верховної ради УРСР «Про присвоєння найменувань окремим населеним пунктам Київської області», а саме: у Баришівському районі поселенню центральної садиби радгоспу «Хмельовик» - село Яблуневе.

     У 1976 році видано рішення виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих № 230 «Про зміни в адміністративно-територільному поділі деяких районів області», відповідно до якого Хмельовицька сільська рада перенесена в село Яблуневе і перейменована в Яблунівську сільську раду.

    У 2016 році відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» село Більшовик було перейменовано на село Дубове. Тож до  складу Яблунівської сільської ради входили села: Яблуневе, Григорівка, Дубове, Хмельовик.

 

Староста Яблунівського старостинського округу – Волков Володимир Васильович