У Березані розпочався ремонт доріг

06.05.2021

Днями КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“ розпочало роботи по поточному ремонту доріг. Вже виконані роботи по вулиці Набережна та в напрямку лікарні. Варто зазначити, що ремонт доріг проводиться власними силами комунального підприємства. Завдяки працівникам КП та придбаній у 2018 році спецтехніці УЯР-01 лише за минулий рік відремонтовано понад 7000 м2 доріг, що дало можливість зекономити близько 2,5 млн. грн. бюджету громади.

За словами Олександра Окладного, начальника КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“, першочергово планують провести роботи транзитних вулиць міста, а потім поступово перейдуть на інші вулиці Березані та сільських населених пунктів нашої громади. Комунальники налаштовані робити все можливе, щоб в найкоротші терміни провести необхідний обсяг ремонтних робіт задля безпеки та комфорту жителів та гостей Березанської громади.