29 листопада 2021 року до Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості з робочим візитом завітала представниця СТОВ «Старинська птахофабрика».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в міні-ярмарку вакансій за участі ТОВ "ЕКСПАНСІЯ", який відбудеться 07 грудня 2021 року о 12:00 у приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1А.

В Березанському ЦДЮТ "Надія" підійшов до завершення І етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики "Новорічна композиція", метою якого є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді,

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 29 листопада фахівцями із соціальної роботи Березанського міського центру соціальних служб було здійснено профілактичні заходи в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

27 листопада службою у справах дітей Березанської міської ради організовано та проведено профілактичний рейд у м. Березань.

Сьогодні, 29 листопада, в актовій залі Березанської міської ради відбулись засідання міждисциплінарних команд з ведення випадків дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

29 листопада міський голова Володимир Тимченко провів щотижневу апаратну нараду, під час якої підвели підсумки минулого тижня та окреслили основні етапи подальших заходів на найближчий період.

КНП „ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ“ інформує про поширення на території Березанської громади коронавірусної інфекції СOVID-19 та проведення вакцинації населення у період з 15.11.2021 по 22.11.2021:

25 листопада у відділі освіти виконавчого комітету Березанської міської ради відбулася нарада для медичних сестер і директорів дошкільних закладів освіти Березанської міської ради, яку провела директор ЦПРПП Тетяна Маркович.

У переддень історичної дати, пам'ять померлих, які стали жертвами тяжкої трагедії, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. 

Шановні споживачі комунальних послуг: із централізованого водопостачання    с. Садове, с. Недра, с. Ярешки; централізованого водовідведення с. Садове  Комунального підприємства Баришівської селищної ради «Господар»!

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. 

Жахливі сторінки історії, що досі відгукуються нестерпним болем у душі кожного жителя. День скорботи за мільйонами земляків, які померли страшною голодною смертю.

Усім нам добре відомо з дитинства, що зелені насадження – це «легені» планети. Однак, доволі часто дерева є прямою загрозою життю і здоров’ю людей, можуть завдати великої біди і проблем.

Сьогодні, 25 листопада, працівники служби у справах дітей Березанської міської ради та Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради взяли участь у судовому засіданні

25 листопада відбулася чергова сесія Березанської міської міської ради, яка розпочалася з урочистої частини – вітань, адресованих іменинникам місяця.

Посилання на трансляцію: https://youtu.be/B3Tc_U13A3k

Сьогодні, 24 листопада, інспекторами структурного підрозділу Муніципальної варти КП "Березанькомунсервіс" спільно зі старостою Михайлом Деркачем здійснено виїзд в Недрянський старостинській округ

На громадян очікують зміни у виплатах, що надаються державою.

23 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою.