Сьогодні роботи здійснено за адресою: м. Березань, вул. Шевченків шлях, 147.

15 вересня фахівці із соціальної роботи Березанського міського центру соціальних служб відвідали ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ЗОШ №2, де провели профілактичні бесіди на теми: «Протидія домашньому насильству», «Булінг в школі».

Якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 14-річного віку, то такі особи повинні мати підтверджуючий документ, що посвідчує особу (паспорт та номер облікової картки платника податків).

Сьогодні у міського голови Володимира Тимченка відбулася щотижнева апаратна нарада. Вже стало доброю традицією розпочинати засідання з приємного - вітань працівників-іменинників тижня.

14 вересня 2021 року відбулася робоча зустріч заступника директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Прозорової та старости Лехнівського старостинського округу Березанської ОТГ Василя Олексійовича Юрія.

Упродовж багатьох років березанці залюбки змагаються у партіях за шахматною дошкою, не став виключенням і турнір з нагоди свята.

КНП „ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ“ інформує про поширення на території Березанської громади коронавірусної інфекції СOVID-19 та проведення вакцинації населення у період з 06.09.2021 по 13.09.2021:

13 вересня 2021 року заступник директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Яна Рахуба провели виїзну робочу зустріч з підприємицею Пархоменко Мирославою Павлівною.

Заходи, які провели вчителі початкових класів Юркевич О.П та Куцоконь В.Ф спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна” було ініційовано акцію "Зростаємо разом", суть якої полягає в тому, щоб школярі мали змогу посадити дерева, які будуть рости і розвиватися разом з ними.

11 вересня, у День фізичної культури і спорту України, в м. Біла Церква, оновлений після реконструкції стадіон Трудові Резерви, приймав учасників Відкритого Чемпіонату Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат U-15 і U-17

Баришівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надає уточнюючу інформацію про те, що 13-14 ВЕРЕСНЯ 2021 року на території Баришівської та Березанської територіальних громад буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин за допомогою авіації.

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту, який традиційно вважається професійним святом спортсменів, ветеранів спорту та людей, які зробили спортивно-викладацьку діяльність своєю професією.

Під керівництво досвідченого тренера і наставника Ільєнко Ж. Б. учні 8-А та 8-Б класів взяли активну участь у змаганнях з нагоди Дня Фізкультурника.

З метою популяризації спорту та бойового мистецтва тхеквондо ІТF, за ініціативи старости села Садове Дмитра Насташевського, сьогодні на території школи відбулася зустріч із Президентом Київської обласної федерації

На завершення чудової гри, нагороди знайшли своїх героїв, а заряд енергії та гарного настрою зберігся впродовж усього дня.

Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць за допомогою  щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) – одна з актуальних соціальних послуг, які Державна служба зайнятості надає роботодавцям.

Право на медичні профілактичні заходи є одним з основних прав пацієнтів, гарантованих законодавчо.

Традиційно на початку нового навчального року в Лехнівській філії Березанського НВК було розпочато «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів:

В рамках роботи робочої групи з модернізації Центру надання адміністративних послуг, 8 вересня підбили підсумки щодо напрацювання оновленого переліку адмінпослуг, які надаються адміністраторами ЦНАП, а також на віддалених робочих місцях у старостатах, та обговорили перспективи розвитку Центру.