З метою забезпечення комфорту та безпеки жителів у вечірній і нічний час, сьогодні працівниками КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“ проведено роботи з облаштування освітлення вулиць та заміни ламп.

Екологічний місячник благоустрою та озеленення триває.

Природа — це наш дім. Але, на жаль, люди вже сотні років не надто піклуються про нього. Тому перед нами стоїть складне завдання. Ми зобов’язані виправити помилки попередніх поколінь, не зробити нових і передати природні багатства нащадкам.

Сьогодні кипіла робота в с. Яблуневе та с. Лехнівка.

До благоустрою території охоче долучилися старости Володимир Волков, Василь Юрій, депутат Оксана Громова, інспектори з благоустрою „Муніципальна варта“ та активні жителі, котрі завзято працювали разом заради гарної мети, адже змінити рідне село на краще може кожен, головне – бажання.

У м. Березані відбулася робоча зустріч фахівців служби зайнятості з представниками ПрАТ „Вентс“. Вентс – компанія з багаторічним досвідом, яка займається виробництвом сучасного високотехнологічного вентиляційного обладнання.

24 квітня 2021 року (субота) о 10:00

в кабінеті № 64 (ІІІ поверх поліклініки)

буде проводити безкоштовний консультативний прийом судинний хірург Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

☎ Детальна інформація за телефоном реєстратури: 045-766-33-95

Днями відбулася тренінгова програма особистісного розвитку,, Підкорення нових горизонтів для лідерів учнівського самоврядування“ від Українського Державного Центру Позашкільної роботи.

Учнівське самоврядування Березанської ОТГ представляв президент гуртка ,,Лідер“ Vlada Poltavets.

Зареєструватись і подати документи на навчання можливо вже зараз ОНЛАЙН

на сайті maup.com.ua

Вступайте без ЗНО за спільною україно-польською програмою!

Сучасна освіта з МАУП - це впевненість у майбутньому!

Цьогоріч на початку місяця в українців буде чотири вихідних поспіль — з 1 по 4 травня. Це пов’язано із вихідними з нагоди Дня праці, що святкують 1 травня, та Великодня, що цьогоріч святкують у неділю, 2 травня. Відповідно вихідні переносяться на понеділок і вівторок 3 і 4 травня.

Відповідно до ініціативи Президента України Володимира Зеленського, на Єдиному порталі державних послуг „Дія“ розпочалася реєстрація заявок на отримання державної допомоги для фізичних осіб – підприємців і найманих працівників, які були змушені припинити свою діяльність у зв’язку з посиленням карантинних обмежень через поширення коронавірусу.

Колектив Ярешківського НВК долучається до весняної толоки.

Допоки школярі та дошкільнята на карантині, працівники створюють їм умови для красивого і затишного дозвілля.

20 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою.

Піклуючись про належне утримання житлового фонду, сьогодні працівники КП „Житлово-побутове підприємство виконавчого комітету Березанської міської ради“ продовжили ремонти покрівель багатоповерхівок.

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край“, що відбувся 19 квітня на базі Березанського центру дитячої та юнацької творчості „Надія“.

Дистанційне навчання стало викликом для випускників школи, але така форма навчання сприяє виробленню вміння працювати самостійно, опановувати нові технології навчання, шукати шляхи для успішного вступу до вищих навчальних закладів.

20 квітня 2021 року в актовій залі Березанської міської ради відбулося засідання міждисциплінарної команди з ведення випадку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

20 квітня 2021 року з Державного бюджету отримано та проведено фінансування щомісячної адресної допомоги

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів.

Однією з найгостріших вимог НСЗУ для заключення договорів про медичне обслуговування населення на 2021 рік є підтвердження доступності приміщення лікарні для людей з інвалідністю або маломобільних груп населення відповідно ДБН В2.2-40:2018.

У ході підготовки до чергової сесії Березанської міської ради сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, медицини, туризму, соціального захисту населення, допомоги воїнам АТО.

14 квітня 2021 року Уряд прийняв проект постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.