«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (8 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
29.05.2020 (5 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)
28.05.2020 (94 переглядів)
ПІДГОТОВКА ДО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

28 травня 2020 року відбулася нарада для завідувачок закладів дошкільної освіти. Головне питання – відновлення роботи дитячих садочків, що функціонують на території Березанської громади, адже відкриття дошкільних установ дасть змогу батькам повернутися на робочі місця. Відповідно до рішення Уряду з 22 травня 2020 р. до 22 червня 2020 р., у регіонах із сприятливою епідемічною ситуацією дозволяється відвідування закладів дошкільної освіти, за умови створення максимально безпечних умов для вихованців та працівників. На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Березанській міській раді, враховуючи оцінку епідемічної ситуації, було прийнято попереднє рішення відновити роботу дошкільних закладів з 22 червня 2020 року.

28.05.2020 (258 переглядів)
28.05.2020 (53 переглядів)
27.05.2020 (430 переглядів)
27.05.2020 (105 переглядів)
КИЇВОБЛЕНЕРГО ВІДПОВІДАЄ НА ТОП-3 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПИТАНЬ

За два місяці карантину до Київобленерго надійшло більше 372 тисяч звернень клієнтів. Більшість, а саме 360 тисяч, по телефону. Київобленерго відповідає на ТОП-3 найпопулярніших питань своїх клієнтів та розповідає, як можна сьогодні вирішити їх дистанційно без дзвінка до кол-центру. «Минулого року Київобленерго увійшов до родини ДТЕК. Це стало початком впровадження значних змін у клієнтському сервісі для мешканців Київської області. Ми розуміємо потреби своїх клієнтів, тому будуємо якісно новий сервіс, який передбачає можливість вирішення 90% питань споживачів в онлайн», - розповів генеральний директор Київобленерго Віталій Шайда. 1. Як швидко і просто передати покази лічильника? Передавати покази лічильника можна за допомогою дистанційних сервісів: - скориставшись особистою сторінкою для побутових і юридичних споживачів на сайті; - через Viber чи Telegram. Через меню пошук знайти Київобленерго і приєднатись до «Сервісу передачі показів ПрАТ «Київобленерго». - відправивши SMS на номер (067)2397238; - електронною поштою KOE-ORDER@koe.vsei.ua.

27.05.2020 (246 переглядів)
26.05.2020 (37 переглядів)
КАРАНТИН ПОСЛАБЛЕНО – ТРАНСПОРТ ТА САДОЧКИ ВІДНОВЛЮЮТЬ РОБОТУ, – В. ВОЛОДІН

З 26 травня в Київській області запроваджується послаблення протиепідемічних заходів за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України. Рішення про це було прийнято на засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Повідомив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін. Згідно з протоколом комісії, в Київській області дозволені пасажирські перевезення у міському, приміському, міжміському внутрішньо обласному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

25.05.2020 (39 переглядів)