Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, зокрема, відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), крім випадків наявності у платника податкового боргу. За наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов’язання на поточний рахунок платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу.

Головне управління ДПС у Київській області  нагадує, що Законом України від 20.09.2019 року №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі - Закон №128) викладено у новій редакції терміни:

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості - рієлтери, зобов’язані надсилати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації у строки, передбачені для подання податкового розрахунку.

Цьогоріч 10 688 мешканців Київщини скористалися правом на податкову знижку, подавши відповідні декларації про майновий стан та доходи, які отримали у 2019 році. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «У поточному році кількість платників, які бажають повернути частину витрачених коштів, зросла на 1 345 осіб, порівняно з аналогічним періодом 2019 року. У поданих з початку року деклараціях жителі області вказали до повернення суму у 23,3 мільйона гривень, з яких вже перераховано на їхні рахунки 19,2 мільйона гривень», - зазначив очільник податкової служби Київщини.

  У Лехнівській філії Березанського НВК з 23.11.2020 р. організовано дистанційне навчання згідно основного розкладу уроків та розкладу дзвінків. Не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі. З метою запобігання погіршення здоров’я учасників дистанційного навчання, а також технічних можливостей для синхронної взаємодії (пункт 7 розділу І Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого  МОН від 08.09.2020 №1115) 70 % навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, проводиться в асинхронному режимі.

Відповідно до рішення позачергового засідання міської комісії ТЕБ НС від 20 листопада 2020 року № 22 та з метою запобігання поширенню гострих респіраторних вірусних інфекцій з 23 листопада 2020 року по 30 листопада 2020 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти Березанської міської ради Київської області.

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що фізична особа- платник податків має змогу отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за допомогою електронних сервісів ДПС, такими способами:

- при поданні заяви засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі - Електронний кабінет), вхід до якої здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua та через офіційний вебпортал ДПС, інформація надається засобами цієї системи;

- разі подання заяви до «Єдиного вікна подання електронної звітності», програмне забезпечення якого розміщено на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Електронна звітність», інформація направляється на електронну адресу фізичної особи - платника податків.

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що ліцензія на виробництво пального видається за заявою суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного СГ, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додаються:

-   копії засновницьких документів;

- документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що об’єктом та базою оподаткування екологічним податком, зокрема, є обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

База оподаткування екологічним податком за викиди двоокису вуглецю за результатами податкового (звітного) року зменшується на обсяг таких викидів у розмірі 500 тон за рік - п. 242.4 ст. 242 ПКУ.

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкт господарювання  при заповненні Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391801 для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій повинен зазначати:

20 листопада з нагоди Дня Гідності та Соборності у бібліотеці с. Садове розгорнуто тематичну книжкову виставку "І горіли і шини і душі". Цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

З нагоди відзначення 7 річниці Дня Гідності та Свободи в Лехнівській філії Березанського НВК було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Педагог-організатор для учнів 8 класу організувала виховний захід "Україна - територія гідності та свободи". Учасники зустрічі мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу. Класні керівники в цей день теж долучилися до проведення заходів. Під час годин спілкування “Вільні творять майбутнє!” визначили значення слів “свобода та гідність” та долучились до хронології подій.

Сьогодні у 4-Б класі Березанськоі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 було проведено цікавий і веселий захід, присвячений Всесвітньому дню дитини, який відзначають кожного року 20 листопада в усьому світі.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьму світі. Актуальність проблем дитинства залишається високою, на жаль, і до нашого часу.

21 листопада на честь двох видатних подій в історії нашої країни – Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року) – в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

З цієї нагоди щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби та всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності, постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й сьогодні мужньо боронить рідну землю.

21 листопада в Україні відзначають одне зі знакових державних свят у новітній історії – День Гідності та Свободи, приурочений Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

У переддень визначної дати секретар ради Олег Сивак та перший заступник міського голови Руслан Хруль разом з українським народом згадали події тих днів і хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» віддали шану патріотизму й мужності героям, які постали на захист національних інтересів, демократичних цінностей та європейського вибору народу.

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддали життя заради України та її свободи.

Герої не вмирають!

 

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про День Гідності та Свободи». Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору. 

20 листопада відзначають і Міжнародний день дитини. Тож заходи в Березанському НВК доповнились за виховним змістом. Так у 2-Б класі Власюк Н. М. провела виховну годину на тему "Я маю право". Лише освічені і освідомлені про свої права діти здатні зрости гідними громадянами. Адже відповідальність, обов'язковість прийдуть дещо пізніше, а усвідомлення, що твої права не порушують, тебе поважають незалежно від віку, статі, статусу потрібно формувати змалку.

  В Україні, як  багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку. У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 16 по 21 листопада 2020 року в нашій школі проходив  Тиждень толерантності.

  Під час тематичного тижня  вчителями та учнями було проведено ряд заходів, які сприяли формуванню та розвитку правил толерантної поведінки.

  Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Це свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищена і вразлива частина населення.

  Сьогодні у стінах нашого навчального закладу пройшла тепла й дружня зустріч учнів початкової школи під керівництвом учителя 3 класу Сороки Любові Сергіївни  «Великі права маленької дитини. Школярам наголошували  про їхні права та  про те, що людина – найцінніший скарб на землі. Також діти брали участь у цікавих вікторинах, виготовили лепбук.

  Заходи  такого характеру запевняють усіх  нас, що головне для кожного малюка – увага, турбота і любов, які необхідно щоденно дарувати кожній дитині.

 

 Якобчук Л.В., 

заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. В цей день бібліотекарем Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яценко С.В. було проведено виховний захід «Щасливе дитинство» для учнів 5-6 класів. Учні мали змогу ознайомитися з історичними аспектами прийняття Конвенції ООН про права дитини та основними статтями даного документу. Діти програвали життєві ситуації, в яких варто пам’ятати про свої права. Адже важливо знати і уміти користуватися знаннями, які будуть сприяти прийняттю відповідальних рішень у житті.

 

Родюк Т.,

заступник директора з виховної роботи Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2    

   j Вас взяти участь у засіданні комісії з питань бюджету та фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів, яке відбудеться  23 листопада  2020 року о 14.00 годині в залі засідань Березанської міської ради.