26.09.2020 О 19.00 ЗАПРОШУЄМО НА "ВЕЧІР ЕСТРАДНОЇ МУЗИКИ"

В Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завершився Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня були проведені заходи із залученим дітей до уроків-тренінгів «Перша домедична допомога при ДТП" (вч. Н.М. Смірнова), Інтернет-гри щодо знання правил дорожнього руху (вч. С.М. Бичок), гри-знайомства з ПДР першачками (вч. Л.В. Головач), проведені тематичні заняття в 5-11 класах (вч Н.М. Смірнова), години спілкування (класні керівники).

Вивчивши ваші численні звернення з проханнями заміни в квартирі центральних труб водовідведення та водопостачання, адміністрація КП «ЖПП» зауважує, що ефективність цієї роботи буде лише у випадку заміни зазначених труб по всьому стояку будинку.

КП «ЖПП» для виконання даних робіт від власників квартир потрібно лише одне – взаємоповага, взаєморозуміння та прості дружні взаємно сусідські відносини мешканців будинку.

Попереджаємо! Заміна лише частини труби у квартирі не вирішить проблему з можливими затопленнями.

Дякуємо за розуміння!

 

Адміністрація КП «ЖПП»

Формувати в дітей уміння виявляти й порівнювати властивості предметів, уявлення про число один, цифру 1, учити визначати місце розташування предметів.

Така мета занять була поставлена для вихованців Ярешківського ДНЗ '" Сонечко".

Діти уважно слухали вихователя , із задоволенням виконували всі завдання.

 

Шинкарук М.П.,

вихователь ДНЗ "Сонечко"

З початку 2020 року в Україні від пожеж вже загинуло 742 громадян. А сотні палаючих гектарів та людських приміщень увійшли в ТОП теми новин на тривалий час. Саме тому протипожежна безпека входить в перелік найважливіших тем у навчально-виховному процесі наших дітей.

У Садовій загальноосвітній школі l – lll ступенів останній тиждень вересня присвячений правилам протипожежної безпеки « Від сірника до біди – відстань невеличка!». Бібліотекар підготувала доступні середньому та старшому шкільному віку матеріали на тему «Вогонь та його значення в суспільстві». Класні керівники провели єдину виховну годину « Хай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває» серед 5-11 класів. Класоводи 1-4 класів продемонстрували лайфаки правильної поведінки у випадку пожежі завдяки показу мультфільму «Корисні підказки. Вперед вогнеборці!» та зафіксували цю тему у малюнках.

Серед питань, що розглянули у ході засідання, члени виконавчого комітету підтримали проекти рішень служби у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету Березанської міської ради, про що доповіла начальник Світлана Рощина. Також ряд питань стосувалися соціальної сфери населення: затвердження рішення з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин; надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які вступили на військову службу за контрактом; надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення.

Важливою складовою виховання є розвиток ціннісного ставлення особистості до праці, яке передбачає усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвинену потребу в трудовій активності, ініціативність. Саме з цією метою 23 вересня 2020 року в Лехнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов трудовий десант “Чисте шкільне подвір’я” серед учнів 5-11 класів та педагогічного колективу.

Спалюючи сухі залишки рослинності, люди часто не замислюються над тим, до яких наслідків це може призвести. А загрози чималі і пов’язані вони не лише з забрудненням ґрунтів чи загибеллю тварин і птахів, які гніздяться у траві, а перш за все мають шкідливий вплив на здоров’я і життя людей.

Щоб вплинути на свідомість людей щодо дбайливого ставлення до навколишнього середовища, 13 квітня цього року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт № 2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу)», а від 17 квітня 2020 року в Україні почав діяти закон № 556-ІХ “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з метою збереження навколишнього середовища”.

Березанським міським центром соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради спільно з інспекторами з благоустрою КП «Березанькомунсервіс» структурного підрозділу «Муніципальна варта» проведено профілактичний рейд по селах Березанської ОТГ. Сім’ям, які потрапили  в складні життєві  обставини, надано різнопланові консультації. Окремих осіб попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

 

Коломієць О.,

директор міського центру соціальних служб 

Друг. Дружба. Дружити … Ці поняття знайомі нам з дитинства. Як легко ми ними користуємося спочатку, і як обережно використовуємо їх, коли дорослішаємо. «Це мій друг», – кажемо ми, граючи в пісочниці з іншою дитиною, яку побачимо вперше п’ять хвилин тому. Але з роками ми змінюємо своє ставлення до дружби.

Справжня дружба -  явище досить рідкісне. Але якщо вона все ж є, то треба її берегти, як зіницю ока. Саме тому у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 було проведено просвітницьке заняття на тему «Дружба єднає щирі серця».

  Дружбу треба ростити, як тендітну і ніжну квітка. «Поливати» думками один про одного, «підживлювати» гідними вчинками.

 

 Драч О.С.,

практичний психолог Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

23 вересня 2020 року до Березанської громади завітала делегація Київського регіонального відділення Асоціації міст України за участю координатора Офісу впровадження децентралізаційної реформи Київської РВ АМУ, депутата Київської обласної ради, голови Комісії Володимира Удовиченка, виконавчого директора Київського РВ АМУ Олександра Дегтярчука та консультанта з економічних питань Офісу реформ Тетяни Ревенко.

 

24 вересня 2020 року під головуванням секретаря ради Олега Сивака відбулося 2-ге засідання позачергової сесії Березанської міської ради, під час якого депутати заслухали питання порядку денного, що стосуються важливих сфер життєдіяльності громади.

 

  Осінніми вересневими днями наші односельчани щороку відзначають річницю визволення  села від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.

  Учні 5 класу Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів зі своїм класним керівником Головань І.О. покладанням квітів ушанували пам’ять героям-визволителям рідного краю. На уроках історії вчитель  Сергеєва Н.В. розповіла учням про буремні роки та героїчні подвиги наших захисників. Класними керівниками були проведені бесіди з учнями, на яких обговорювалась вагомість  миру і ціну його відновлення.

  Пам’ятаючи і цінуючи історичне минуле свого народу, ми виховуємо у наших дітей любов до рідної землі, прагнення боротися за мир і процвітання нашої держави, бути справжніми патріотами і гідними громадянами своєї України.

 

Якобчук Л.В.,

заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комунальне підприємство "Міськводоканал Виконавчого комітету Березанської міської ради" повідомляє про відсутність водопостачання в місті Березань 24 вересня 2020 року з 10.00 до14.00 години у зв'язку із ремонтно-профілактичними роботами на водозабірному комплексі № 1.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП "Міськводоканал"

Першокласники Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із задоволенням взяли участь у проведенні Тижня безпеки дорожнього руху. Ми були пішоходами, вчились реагувати на сигнали світлофора, розпізнавати дорожні знаки. Дехто спробував себе у ролі поліцейського - регулювальника, а дехто - водія автомобіля. Було цікаво і весело!

 

Головач Л.В.,

класний керівник 1-А Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

26.09.2020 року в зв'язку з ремонтними роботами  з 7.00 до 17.00 не буде світла по вул. Механізаторів, вул. Мирна, вул. Трубізька, вул. Недрянська, вул. ім. Василя Стуса, вул. Затишна, вул. Чаленка, вул. ім. Іллі Турчиновського. 

 

Баришівське РП

Державна служба України з надзвичайних ситуацій, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у побуті, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування електрообігрівальними приладами.

Верховною Радою України було прийнято Закон України від 18 грудня 2019 року № 2657-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо протидії булінгу (цькуванню)», зокрема вказаним нормативно-правовим актом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) та Закону України «Про освіту» (далі - Закон) які направлені на удосконалення відносин у сфері протидії булінгу (цькуванню).

Згідно із Законом України «Про освіту», булінг (цькування) - це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілого.

Хто визначає місце проживання дитини.

Згідно зі статтею 160 Сімейного кодексу України, місце проживання дитини, яка не досягла 10 років, визначається за згодою батьків. Місце проживання дитини, яка досягла 10 років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла 14 років, визначається самою дитиною.

У Лехнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 14 по 18 вересня 2020 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!». Протягом тижня класними керівниками та класоводами проведено бесіди «Дорога додому», «Пам’ятай про безпеку». В рамках тижня учні 8 класу були залучені до тренінгового заняття «Безпека і Небезпека». Учнівським самоврядуванням організовано  інформаційні хвилинки «Твоя безпека – це твоя уважність» та конкурс малюнків на асфальті «Ми - пішоходи». А вихователями групи продовженого дня, крім бесід  про правила руху пішоходів у темну пору доби  та необхідність використання на одязі світловідбиваючих елементів, проведено гру «Світлофор».

21 вересня, з нагоди 77-ї річниці визволення Березані від нацистських окупантів, представники органів місцевого самоврядування покладанням квітів до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих, ветеранів, партизанів, учасників Другої світової війни та усіх, хто, не дивлячись на гіркоту втрат і пекельне полум’я боїв, зробили безцінний внесок в ім’я Перемоги.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Найбільше у світі щастя – це мир. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.  Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

 Учні початкових класів провели акцію «Напиши листа солдату» та створили проект «Голуб миру». Небайдужими лишилися і діти 5-9 класів , які продемонстрували виставку малюнків «Україна очима дітей». Класними керівниками та класоводами проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». А лідерами учнівського самоврядування організовано для учнів школи танцювальний флешмоб «Діти Миру – за Мир!».

 

Петренко О.Д.,

директор Лехнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Позачергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 22 вересня 2020  року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради.

У рамках міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Всесвітній день прибирання - дружній колектив управління культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради, до якого приєдналися представник активної молоді Березані Владислав Чернявка та завідувач сектору молоді та спорту Лариса Іванова, здійснили прибирання прилеглої території літнього танцювального майданчика в центрі міста.

Учасники акції, м’яко кажучи, були вражені знайденою кількістю сміття – вантажний кузов автомобіля було заповнено вщент! Саме в цьому ракурсі хотілося б звернутися до місцевої молоді, яка любить проводити в таких потаємних куточках своє «дозвілля»: виховуйте у собі почуття культури чистоти, правильно поводьтеся з відходами, ставтеся дбайливо до довкілля.

    Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань  регламенту, децентралізації влади, депутатської діяльності, етики, правопорядку, законності та захисту прав громадян, яке відбудеться  25 вересня  2020 року о 15 годині в залі засідань Березанської міської ради

   Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань бюджету та фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів, яке відбудеться  28 вересня  2020 року о 16.00 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою, яке відбудеться  28 вересня  2020 року о 14 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, медицини, туризму, соціального захисту населення, допомоги воїнам АТО, яке відбудеться  25 вересня  2020 року о 14 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Чергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 29  вересня 2020  року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради.