Членами комісії було розглянуто 6 питань порядку денного та ухвалено відповідні рішення, що будуть передані на розгляд засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

Секретар міської ради Олег Сивак провів чергове засідання сесії, на початку якого оголосив подяку Олегу Дричаку, керівнику Благодійної організації „РФ „Родос“, за надання медичних послуг з реабілітації та відновлення захисників України, постачання лікарських засобів для медичних установ та активну громадську позицію.

Реєстрація безробітних http://surl.li/ssbnr у службі зайнятості відбувається у 2 способи:

Вакцинація є найефективнішим і безпечним методом профілактики важких, життєзагрожуючих інфекційних захворювань, таких як: туберкульоз, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, кір, краснуха, вірусний паротит, вірусний гепатит В та інші.

Поточний стан справ та планові завдання на тиждень сьогодні обговорили зі старостами, керівниками структурних підрозділів, комунальних служб та установ під час апаратної наради, яку провів секретар міської ради Олег Сивак.

Кашлюк – це гостре інфекційне захворювання, що викликається бактерією Bordetella pertussis (коклюшна паличка, паличка Борде-Жангу). Назву “кашлюк” обрано не випадково, адже найпоширенішим і найнеприємнішим симптомом хвороби є саме затяжний нападоподібний спазматичний кашель.

В рамках ініціативи „НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ“ проєкту #Згуртовані_громади , який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Березанська міська рада отримала та продовжує передавати сім'ям вразливих категорій населення громади насіння овочів.

Спецтехніка КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“ вже працює на в’їзді у місто з траси Київ-Харків.

Цими вихідними у м. Переяслав завершився турнір з боксу „Кубок Переяслава“, у якому взяли участь понад сто юних боксерів з багатьох куточків України. Вже традиційно Березанську громаду на турнірі представили вихованці ДЮСШ „Старт“ та СК „Колос-Плюс“.

Відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

Серед основних питань порядку денного – внесення змін до бюджету на 2024 рік.

Так, днями, сприяючи гуманітарним ініціативам, Березанська міська рада спільно з Благодійним фондом „Родос“ надали допомогу місцевій лікарні.

08 квітня 2024 року з метою профілактики вживання наркотичних та психоактивних речовин було проведено лекцію для старшокласників Березанського ліцею №3 за участю представників служби у справах дітей Березанської міської ради та відділу превенції Броварського РУП ГУНП в Київській області.

Днями, з 5 по 7 квітня, у Броварах відбувся Чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Музична подія – благодійний концерт від студентів Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, організований випускницею Березанської школи мистецтв Марією Акопян, 5 квітня зібрала гостей у міському будинку культури.

Розпочалася реєстрація на безкоштовну менторську програму лідерства для жінок зі статусом ВПО, що відбудеться 19-30 серпня 2024 року (Закарпаття).

Попри війну і невизначеність, жінки-підприємниці продовжують вести бізнес, реалізовувати нові проєкти та пліч-о-пліч з чоловіками виборювати нашу незалежність.

Не соромся детально запитати, як минув день, чи поцікавитися почуттями. Такі запитання налаштовують на глибшу відповідь.

27 березня Баришівська ДЮСШ запросила волейбольні команди Березанської громади для участі у відкритому весняному турнірі ДЮСШ смт Баришівка.

Відкритий весняний кубок Березанської громади з футзалу серед дітей 2017 р.н. днями відбувся у спортивному залі Березанського ліцею №4, де нашу громаду представили команди Фортуна і Фортуна-2. Суперниками наших футболістів стали Матадор Переяслав, ДЮСШ Яготин, Атаман Баришівка.

Секретар міської ради Олег Сивак провів щотижневу апаратну нараду, під час якої керівники прозвітували про стан справ в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.