29.01.2020 (19 переглядів)
29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

29.01.2020 (23 переглядів)
28.01.2020 (76 переглядів)
28.01.2020 (6 переглядів)
28.01.2020 (44 переглядів)
27.01.2020 (22 переглядів)
ВИГРАТИ ГРАНТ- ЦЕ РЕАЛЬНО!

Розпочати свою "проектну" діяльність можна незважаючи на вік, статус чи якісь надзвичайні можливості. Адже це не та сфера, де необхідні зв’язки чи спеціальна освіта. Якщо є ідея і бажання її втілити, а в нашому випадку ще й дружна і креативна команда, а також трохи часу(це найважливіше!), щоб відвідати кілька тренінгів і повчитися написанню проектів, усе збувається, іноді навіть дуже швидко і несподівано. Довести це можемо ми: працівники відділу культури власним прикладом, адже спільно з БО "Фонд громади Березані" та завдячуючи плідній співпраці з Аллою Новіковою ми виграли два міні-гранти на проекти від Британської Ради в Україні за програмою "Активні громадяни" обидва із яких уже розпочали реалізовувати. Сьогодні фотозвіт про закупівлю матеріалів для втілення в життя одного із них.
Ткачук А.Р., начальник відділу культури та туризму

27.01.2020 (407 переглядів)
ГУРТОК ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО НАПРЯМУ

Одним із головних завдань ЦДЮТ «Надія» є формування національноі свідомості особистості підростаючого покоління, виховання громадянина Украіни - патріота своєі Батьківщини. Саме з цією метою при закладі діють гуртки військово-патріотичного напряму. Керівник гуртка «Джура» Мірошніченко М.А. є одним із тих педагогів, який виховує підростаюче покоління на засадах загальнолюдських християнських цінностей, формує світогляд національно-свідомоі, духовно багатоі особистості. У цьому навчальному році Максим Анатолійович атестується на встановлення кваліфікаційноі категоріі «спеціаліст» 12 розряду. З метою демонстраціі своєі педагогічноі майстерності, 27 січня на базі Пилипчанського НВК керівник гуртка провів відкрите заняття. На занятті гуртківці здобували навики таборування та подолання простих перешкод, навчилися в‘язати різноманітні вузли. Заняття було емоційно насиченим та цікавим!
Ковальчук А.А., методист ЦДЮТ "Надія"

27.01.2020 (199 переглядів)