НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ УПРАВЛІНЬ

15.09.2020

Сьогодні, 15 вересня 2020 року, Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації була проведена онлайн- нарада з керівниками управлінь соціального захисту населення Київської області. В ході наради було розглянуто наступні питання:

1. Щодо організації роботи з професійної адаптації учасників АТО /ООС в окремих районах та містах області.

2. Про забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

3. Деякі питання щодо влаштування осіб похилого осіб, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю до інтернатних установ.

4. Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

5. Щодо ефективного використання коштів на психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС та на санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці