АДАПТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД УЧНІВ 1 КЛАСУ

11.09.2020

Одним із основних впроваджень освітньої реформи є програма Нової української школи. Особливістю НУШ є організація такого освітнього середовища, що сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінилися просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання, зросла частка проєктної, командної, групової діяльності у педагогічному процесі.

У школярів не згасає мотивація до навчання, кожен потребує уваги на особистісному рівні.

Цьогоріч  Лехнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняла в свої лави 17 учнів, які навчатимуться за НУШ. Навчання в першому класі починається з ранкового кола, де діти діляться своїми враженнями, емоціями, посмішками та з дотриманням дистанції.  Учням подобаються ранкові зустрічі, які спрямовані на розвиток, співпрацю, вчать працювати в команді, мають гарний емоційний вплив на дітей.

Класовод 1 класу Чесніша К.Г. цікаво подає матеріал, проводить ігри та завдання розвивального характеру, підбирає диференційований підхід до кожного учня,  згуртовує дитячий колектив та сприяє розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності.

 В учнів розпочався адаптаційний період у школі, вони стають більш самостійними, впевненими в собі, приходять до школи з позитивним настроєм та великим бажанням до пізнання нового.

 

Петренко О.Д.,

директор Лехнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

<<< До списку усіх новин