+1 виграний грант в культурний розвиток Березанської громади

18.03.2021

Допоки лютує COVID-19, і немає змоги проводити масові заходи, працівники закладів культури Березанської громади продовжують писати грантові проєкти, адже досвід попередньо виграних, додає настрою і впевненості в перемозі.

І ось вже є черговий результат: ще один виграний проєкт "Толерантність та протидія булінгу через ляльковий театр" у співпраці з БО "Фонд громади Березані" на чолі з головою правління Аллою Новіковою по програмі "Активні громадяни" за фінансування Британської ради в Україні.

За рахунок коштів гранту придбано матеріали для виготовлення ляльок та декорацій пересувного лялькового театру с. Недра. Сценарій написано, виготовлення казкових героїв розпочато, ролі роздано….

З нетерпінням очікуємо прем’єри нових захоплюючих вистав!

Антоніна ТКАЧУК, начальник управління культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради