Жінці-легенді Березанської громади – 99!

16.03.2021

Сьогодні свій 99-й день народження святкує Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Березань, засновниця і Почесна директорка краєзнавчого музею – Галина Рих.

Галина Лаврентіївна – уособлення цілої епохи, відображення традицій. Легендарна! Неперевершена! Незважаючи на поважний вік, й досі декламує вірші, чим не перестає дивувати оточуючих.

Зворушливі й сердечні вітання сьогодні лунали Для Галини Лаврентіївни у Березанському краєзнавчому музеї. Розділити радість свята і привітати жінку-легенду від імені міського голови завітав перший заступник міського голови Руслан Хруль. Квітами, подарунками та щирими словами іменинницю вітали представники міської ради, галузі культури, комунальних служб та усі, хто її шанує і любить. Гості побажали довгожительці міцного здоров’я і многая літа в такому ж оптимістичному настрої.