Вчасне та якісне обстеження - перший крок до успішного лікування

15.03.2021

Сьогодні розвиток медицини, оснащення медичного закладу новітнім обладнанням, високий рівнем обслуговування пацієнтів Березанської громади – першочергове завдання міської влади у сфері охорони здоров’я. Днями для гінекологічного підрозділу Березанської міської лікарні, за ініціативи міського голови Володимира Тимченка та підтримки міської ради, придбано нове обладнання - оптичний бінокулярний кольпоскоп, завдяки якому лікарі акушер-гінекологи зможуть проводити більш якісне обстеження жінок і їх лікування.

Кольпоскоп дозволяє неконтактним способом досліджувати стан внутрішніх жіночих статевих органів. Всі результати стереоскопічного спостереження спрямовані на раннє розпізнавання такого небезпечного захворювання, як рак шийки матки.

Цитологічні обстеження шийки матки, зроблені через кольпоскоп є більш точними в порівнянні з іншими аналізами. Цей факт і робить цей прилад все більш затребуваним в сучасній гінекології. Інтенсивність гінекологічних досліджень зростає саме через комфортні умови діагностики. Кольпоскоп не тільки гарантовано точно видає результати взятих аналізів, але і дозволяє розгледіти приховані форми захворювань жіночих органів.

Придбано обладнання за рахунок коштів місцевого бюджету.

За інформацією КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“