ПІДСУМКИ РОБОТИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОЦЗ ЗА СІЧЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2020 РОКУ

07.09.2020

Березанською міською філією протягом січня-серпня 2020 року надано послуг 766 особам, зареєстровано 547 безробітних, загалом мали статус безробітного 824 особи, отримали роботу 305 осіб (у тому числі 1 особу працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску), проходили профнавчання 20 осіб, залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 41 особу, зареєстровано 397 вакансій, подано 74 пакети документів роботодавців на отримання допомоги по частковому безробіттю.

Кількість наданих інформаційно-консультаційних послуг, в т.ч. щодо умов порядку реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю, на території Старостинських округів Березанської ОТГ – 46.

Директор Березанської міської філії КОЦЗ,

Юрій Глущук