З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23.08.2020

Дорогі жителі Березанської громади щиро вітаємо вас із величними святами нашої держави - Днем Державного Прапора та 29-ою річницею незалежності України. Державний Прапор України – це символ національного відродження, єдності та незалежності нашої країни, незламності духу й мужності українського народу. Під яскравим українським двоколором ми будуємо державу, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, здобуваємо перемогу над ворогом. День Незалежності України – визначна дата, яка започаткувала нову епоху в житті нашого народу, здійснила його віковічну мрію – мати власну суверенну державу, йти в майбутнє своїм шляхом. Нехай цей шлях під синьо-жовтим оберегом буде вдалим і успішним для нинішнього та прийдешніх поколінь, а свято Незалежності – духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, порозуміння й згуртованість, мир та любов!

Міський голова Володимир Тимченко та виконавчий комітет Березанської міської ради