Ангели пам’яті: у Березанській громаді вшанували Героїв Небесної Сотні

19.02.2021

Щороку, 20 лютого, вшановуючи подвиг учасників кривавих січневих і лютневих днів 2014 року, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Героїв, які заплатили за перемогу надвисоку ціну – своє життя. Героїв, які своїм вчинком показали всьому світу головну ідею українського народу — ідею свободи. Вони є й залишаються уособленням людської й громадянської самовідданості, які ніколи не будуть забуті.

Віддати шану мужності громадян, які постали на захист національних інтересів країни та її європейського вибору біля пам’ятного знаку «Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні» зібралися учасники Майдану, ООС, представники органів місцевого самоврядування та жителі громади, які зі сльозами на очах пригадали цю трагічну сторінку нашої історії. Згадали відважних героїв і їх неоціненний подвиг в історії держави.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» вшанували світлу пам'ять загиблих.

Також, у рамках заходу, бажаючих запросили до краєзнавчого музею, де пригадали Василя Шеремета, який під час Майдану отримав численні поранення, від чого помер в одній із київських лікарень.

Яна ПАВЛЕНКО,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю