Удосконалюємо пасажирські перевезення в місті

02.02.2021

Задля покращення пасажирських перевезень у Березані на міських автобусних маршрутах загального користування, враховуючи останні звернення містян, 2 лютого відбулося засідання робочої групи з організації та врегулювання пасажирських перевезень.

В ході обговорення заступник міського голови Олексій Рябоконь, заступник директора ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль» Оксана Демиденко та представники відділу економіки й інвестиційного розвитку проаналізували стан організації пасажирських перевезень та виконання перевізником вимог укладеного з міською радою договору. Вже завтра, враховуючи потреби жителів громади, в тестовому режимі буде запроваджено  рейс від лікарні до залізничного вокзалу на вечірню електричку до Києва. Стосовно вирішення проблеми підвозу пасажирів з дітьми житлового району Заріччя до  шкіл №1, №2, НВК та дитсадків перевізнику доручено підготувати  можливі варіанти підвезень. Про остаточно прийняте рішення буде додатково поінформовано заявників та повідомлено на нашому сайті.

Наталія ІВАЩЕНКО,

начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку