ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ СЕСТЕР МЕДИЧНИХ ДОШКІЛЛЯ

28.01.2021

27 січня 2021 року відбувся круглий стіл для сестер медичних дошкільних закладів Березанської міської ради. Актуальним стало питання оформлення щоденного меню харчування вихованців закладів дошкільної освіти із врахуванням вимог нормативно-правової бази, зокрема Санітарного регламенту, дотримання вартості харчування, затвердженої наказом відділу освіти від 30 грудня №180 «Про вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти Беерезанської міської ради у 2021 році».

Під час зустрічі медичні фахівці обговорили алгоритм щоденного розрахунку калорійності та вартості харчування, можливості вчасного придбання сертифікованих продуктів харчування, випадки взаємозаміни продуктів із необхідності. Також медсестри обмінювались досвідом, наголосили на можливі проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Майя ДЕМЕНСЬКА,

головний спеціаліст відділу освіти