Конкурс на посаду директора Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів Березанської міської ради

18.12.2020

Відповідно до рішення Березанської міської ради від 24.11.2020 року №23-03-VIII було оголошено про проведення конкурсу.

До конкурсної комісії надійшла одна заява з додатками про участь у конкурсі від кандидата на посаду Ляшенко Оксани Миколаївни.

Рішенням конкурсної комісії 16.12.2020 року (протокол №1) подані документи відповідають вимогам, тому кандидат допущений до участі в конкурсі.

18.12.2020 року відбувся конкурсний відбір який здійснювався за результатами:

• перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • виконання ситуаційних завдань;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Протокол рішення конкурсної комісії з результатами відбору буде подано на розгляд депутатів Березанської міської ради.

Загорулько О.В.,

начальник відділу освіти