ТРАГЕДІЯ, ЩО ЗАЛИШИЛА ОПАЛИМИЙ СЛІД У СЕРЦІ КОЖНОГО...

14.12.2020

Щороку 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною власних зусиль, а подекуди і життя, зуміли зупинити ядерного та підступного ворога. Їх героїзм врятував світ від невидимої біди, є прикладом громадянської позиції для нащадків.

Схиливши голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрало радіоактивне випромінювання, представники органів місцевого самоврядування разом із головою Березанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Надією Кислицькою хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку «Чорнобиль-86» вшанували пам'ять загиблих.

Ми в неоціненному боргу перед героями-чорнобильцями, пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю