ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН

12.12.2020

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2020 року, на підставі п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень» проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку виконавчого комітету Березанської міської ради, шляхом надання до сектору житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради наступних документів:

• довідку про склад сім’ї та реєстрацію (Форма 3);
  • копії паспортів, свідоцтва про шлюб та про народження дитини;
  • копії карток платників податків;
  • копії свідоцтва про право власності на житло та технічного паспорта;
  • копії документів, які підтверджують наявність пільгового забезпечення (чорнобильці, одинокі матері, інваліди, учасники бойових дій та ін.);
  • акт обстеження житлово-побутових умов від депутата відповідного округу;
  • довідки з місця роботи про перебування чи не перебування на квартирному обліку.

За додатковою інформацією звертатися у сектор ЖКГ за телефоном: (04576) 6-35-10.

Рімма КИРДА,

завідувач сектору житлово-комунального господарства