З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти інтереси жителів Березанської громади, знати їх проблеми й докладати максимум зусиль для їх вирішення, працювати задля задоволення потреб кожного її представника.

Щиро дякуємо вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність задовольнити потреби й надії жителів. Саме завдяки вам вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Зичимо всім міцного здоров'я, постійного професійного самовдосконалення, щастя, миру, творчих здобутків і достатку. Упевненості вам, віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких гараздів.

З повагою Березанська міська рада та її виконавчий комітет