ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

27.11.2020

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів, згадуючи жахливі сторінки історії, що досі відгукуються нестерпним болем у душі кожного жителя.  Напередодні дня скорботи представники органів місцевого самоврядування за участі секретаря Березанської міської ради Олега Сивака та заступників міського голови Руслана Хруля й Іванни Мосінзової хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Жертвам Голодомору 1932-1933 років» вшанували пам'ять померлих, які стали жертвами тяжкої трагедії.

Зазначимо, що завтра, 28 листопада, по всій країні відбудеться акція «Запали свічку пам'яті»: о 16.00 годині кожен охочий може долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та засвітити свічку на своєму підвіконні.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю