Новини футболу

02.04.2024

Відкритий весняний кубок Березанської громади з футзалу серед дітей 2017 р.н. днями відбувся у спортивному залі Березанського ліцею №4, де нашу громаду представили команди Фортуна і Фортуна-2. Суперниками наших футболістів стали Матадор Переяслав, ДЮСШ Яготин, Атаман Баришівка.

Ігри відбувалися за коловою системою. ГО ФК Фортуна Березань – Дюсш Старт, вигравши всі 4 гри, стала чемпіоном цього Кубку, впевнено обігравши всіх суперників.

Фортуна-2, отримавши перемогу у 2-х іграх і зазнавши 2 поразки, посіла 4 місце (набравши однакову кількість очок з Яготин та Матадором, але за особовими зустрічами залишилися на 4 місці). 2 місце зайняли Дюсш Яготин, 3 місце – Матадор Переяслав. Приємно, що наш Матвій Мірошніченко став найкращим бомбардиром Кубку, забивши 8 м’ячів. Усі учасники змагань нагоджені кубками та медалями,а також солодкими подарунками.