ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ В БЕРЕЗАНСЬКОМУ НВК

23.11.2020

Відповідно до рішення позачергового засідання міської комісії ТЕБ НС від 20 листопада 2020 року № 22 та з метою запобігання поширенню гострих респіраторних вірусних інфекцій з 23 листопада 2020 року по 30 листопада 2020 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти Березанської міської ради Київської області.

Для забезпечення виконання освітніх програм та проведення навчальних занять в Березанському НВК успішно стартувала дистанційна форма навчання. Всі педагоги закладу працюють онлайн через систему Google Meet та Google Classroom згідно свого робочого розкладу. Всі вчителі максимально технічно забезпечені. За кожним вчителем закріплено робоче місце з доступом до Wi-FI.

Нипорка С.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи