Про важливі рішення – із засідання виконкому

Підтримку членів виконкому здобули усі проєкти рішень.

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення та праці Сергія Гури, підтримали рішення про надання матеріальної допомоги особам, які захищала та захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України. Загальна сума допомоги склала 173 тис. грн.

Розглянуті та прийняті рішення щодо правового захисту неповнолітніх, про що інформувала начальник служби у справах дітей Світлана Рощина. Зокрема, у зв’язку з кадровими змінами, затвердили новий склад Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при виконавчому комітеті Березанської міської ради. Також підтримали рішення про виведення дитини зі складу прийомних дітей.

З метою підтримки розвитку малого та середнього бізнесу члени виконкому прийняли рішення на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.