Опікуємося питаннями малолітніх дітей

07.02.2024

Відбувся рейд перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

07 лютого головними спеціалістами Служби у справах дітей Березанської міської ради Рахубою Я.І. та Андрєєвою С. В. спільно з фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дмитренко Л. В. та Лукашук А. М. спільно з поліцейськими СПД 1 Броварського РУП ГУ НП в Київській області Длугуновичем Д.В. та Шумеєм Є.О. проведено плановий оперативно-профілактичний захід (рейд) з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У ході рейду перевірено родини, які проживають у м. Березань. За результатом рейду складено Акти обстеження умов проживання, з батьками проведено профілактичні бесіди та попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.