З новорічними святами привітали підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

27.12.2023

Навіть у такий нелегкий час ми продовжуємо святкові традиції, адже вони надихають нас триматися та плекати надії, а головне – дарувати тепло і турботу тим, кому вони так потрібні.

Сьогодні секретар міської ради Олег Сивак, заступники міського голови Іванна Мосінзова та Євген Івченко спільно з директором Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяною Таран відвідали підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Приємно, що усі – і бабусі, й дідусі, і працівники, зустрічали гостей зі щирими посмішками.

Спілкування, подарунки, увага, як ніколи потрібні літнім людям, щоб відчути турботу.

Маємо підтримувати один одного і дарувати хвилини радості.

Щиро бажаємо усім міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла та душевного спокою.