Облаштовано нові „Простори для спілкування“

21.12.2023

Сучасні відкриті простори для спілкування, де з задоволенням можуть зібратися діти і дорослі, аби обмінятися думками чи відпочити, отримати психологічну підтримку чи нові навички на майстер-класі – це саме ті локації, які є досить важливими у нашому сьогоденні, як у місті, так і сільській місцевості.

Завдяки активній діяльності БО „Фонд громади Березані“ за підтримки ІСАР "Єднання" в рамках проекту „Простори активних людей“ такі локації для спілкування з’явилися у Садовому ліцеї, Яблуневій гімназії та ДНЗ „Березанський ПАЛ“ нашої громади.

Переконані, що нові молодіжні простори стануть майданчиком для дружнього спілкування та корисного проведення часу нашої молоді.

????Щиро дякуємо БО „Фонд громади Березані“ та Аллі Новіковій за плідну співпрацю з Березанською міською радою та освітніми закладами громади.