Змагалися тенісисти: першість у Березанського ліцею №2

21.12.2023

Сьогодні на базі Березанського ліцею №4 відбувся турнір з настільного тенісу серед учнівської молоді 10-11 класів Березанської громади, що проводився в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць „Шкільні ігри“.

Змагання проводилися з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, розвитку настільного тенісу в громаді, відбору кращих спортсменів до участі в районних та обласних турнірах.

За підсумками змагань, переможцями стала команда Березанського ліцею №2, друге місце посіли учні Березанського ліцею №3, на третьому місці – Березанський ліцей №4.

????Переможців та призерів змагань нагороджено медалями та дипломами Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради.

????Дякуємо всій спортивній спільноті громади за активну участь!

Вітаємо переможців та призерів!

ТАК ТРИМАТИ????