Турнір пам’яті з футболу серед ветеранів: перемога за командою Березані

18.12.2023

У суботу, 16 грудня, на футбольному полі ск „Дружба“ відбувся вже традиційний футбольний турнір серед ветеранів пам’яті Віктора Патюти.

У турнірі взяли участь ветеранські команди Яготина, Переяслава та Березані.

Турнір проходив за коловою системою. Команда Переяслава перемогла команду Яготина з рахунком 1:0. У другій грі команда Переяслава зіграла з командою Березані з рахунком 1:0 на користь Березані (гол забив Ігор Гопкало), третю гру команда Березані зіграла з командою Яготина з рахунком 1:0 на користь Березані (гол забив Ігор Калашник).

????У результаті березанські ветерани вибороли перемогу в турнірі та отримали Кубок і золоті медалі.

Призери турніру були також нагороджені кубками та медалями:

на ІІ місці – команда міста Переяслав;

на ІІІ місці – команда Яготина.

Звання кращого гравця турніру присуджено Ігорю Гордієнку з Переяслава.

Ветерани футболу щиро вдячні організаторам – місцевій владі та ветеранам футболу Березані за чудову організацію турніру.

Такі зустрічі вкотре демонструють силу духу, оптимізм і волю до перемоги!

Вітаємо учасників і бажаємо нових спортивних перемог!

????Це була незабутня зустріч друзів, ветеранів футболу, людей, які вміють вести та популяризувати здоровий спосіб життя навіть в умовах воєнного стану.