Продовжується превентивна робота з учнями Березанської громади в рамках проведення Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства“

07.12.2023

Профілактичний захід під назвою „Ми проти насильства“ проведено в Садовому ліцеї головним спеціалістом служби у справах дітей Березанської міської ради Яною Рахубою спільно зі старшим інспектором ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмилою Івасенко та поліцейським офіцером громади відділу взаємодії з громадами Броварського РУП ГУ НП у Київській області Віталієм Демішиним.

Захід став корисною нагодою ще раз нагадати учням про існування вказаних проблем у суспільстві, а також підвищити рівень обізнаності дітей щодо запобігання та протидії усім видам насильства.