Шановні колеги, депутати, члени виконавчого комітету та ветерани органів місцевого самоврядування!

07.12.2023

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Подяка і шана вам за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання і здатність задовольнити потреби й надії жителів.

У найскладніші часи повномасштабної війни в Україні місцеве самоврядування продовжує дбати про жителів та допомагати Збройним силам України.

Бажаю усім, хто працює на благо Березанської громади, кожній родині, кожному жителю, міцного здоров`я, злагоди і реалізації задумів!

Нехай непохитна віра у щасливе майбутнє Березанського краю і України додають сили та наснаги у повсякденних справах!

А найголовніше – перемоги та миру усім нам!

секретар міської ради Олег СИВАК