„Містечко здоров’я“ завітало до Березані

06.12.2023

Сьогодні, 6 грудня, за ініціативи ДУ „Київський ОЦКПХ МОЗ“ спільно з Центром первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради на чолі з головним лікарем Аллою Марченко у будинку культури відбувся медичний захід, спрямований на підвищення рівня поінформованості населення щодо засад здорового способу життя та профілактики інфекційних і неінфекційних захворювань.

Охочі отримали відповіді на запитання стосовно вакцинації, інфекційного контролю та рекомендації щодо психічного здоровʼя, профілактики серцево-судинних захворювань та цукрового діабету.

Також у рамках заходу проведено вакцинацію населення від COVID-19, дифтерії та правця;

організовано масовий скринінг для виявлення артеріальної гіпертензії та цукрового діабету; проведено електрокардіографюї та здійснено консультацію лікарів різних спеціальностей.

Окрім того, відвідувачі отримали інформаційні буклети, листівки та плакати, які містять важливі вказівки та поради з питань здоров’я.