З Днем волонтера чуйних, сильних, незламних людей, об'єднаних однією місією – допомагати!

05.12.2023

Ваша сміливість і наполегливість роблять цей світ кращим. Ваші зусилля відображають справжню силу України!

Сердечно дякую за невтомну працю, міцність та стійкість, за чуйність і незламну віру в свою країну, за ту важливу, надтяжку і часто ризиковану справу, яку ви щоденно виконуєте аби допомагати нашим Захисникам і Захисницям наближати ПЕРЕМОГУ.

Знаю, що кожен житель нашої громади сьогодні робить благодійні внески для підтримки ЗСУ – в колективах, організовуючи ярмарки, роблячи окопні свічки та маскувальні сітки, збираючи донати на благодійних заходах...

Всі ви неймовірні люди, які згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність держави.

Нехай янголи-охоронці оберігають кожного з вас!

секретар міської ради Олег СИВАК