Беремо участь в онлайн-консультації з питань доступу до публічної інформації

01.12.2023

Забезпечення відкритості, прозорості та доступу до публічної інформації – одне із найважливіших питань в діяльності кожного органу місцевого самоврядування, а особливо в умовах війни. Як правильно оприлюднювати та яка саме інформація підлягає обмеженню - це питання, які турбують працівників муніципалітетів в цей непростий для всіх нас час. Саме вони і стали предметом обговорення в рамках.колективної онлайн консультації Програми „U-LEAD з Європою“.

Експертка Оксана Ващук-Огданська та радник „U-LEAD з Європою“ Михайло Шелеп дали грунтовні відповіді представникам місцевого самоврядування на питання, що стосуються порядку обмеження доступу до публічної інформації та загальних вимог щодо оприлюднення інформації на вебсайтах громад. А також дали роз’яснення щодо особливостей порядку оприлюднення рішень сесій та виконкомів, які стосуються захисту прав дітей, надання матеріальної допомоги, приватизації житла, містобудівної документації та фінансової інформації, пов’язаної з допомогою військовим частинам. Працівники Березанської міської ради також отримали відповіді на свої питання, які виникають в повсякденній діяльності, та рекомендації експертів щодо оприлюдненні рішень міської ради в умовах війни.