Березанська громада продовжує боротьбу зі снігом

28.11.2023

Другий день поспіль комунальники громади ліквідовують наслідки негоди: спецтехніка продовжує розчищати місто та сільські населені пункти після снігопаду та посипати дороги і тротуари протиожеледнею сумішшю.

Станом на сьогодні система життєзабезпечення працює у штатному режимі і забезпечує нормальні умови життєдіяльності населення.

Аби громадський транспорт вийшов на лінії, в першу чергу розчищали дороги за автобусними маршрутами. ❗Сьогодні буде розчищено решту віддалених вулиць!!!

????Дякуємо працівникам комунальних служб, старостам, підприємцям та всім, хто долучався до розчищення снігу за оперативність і старання у важких погодних умовах.

Варто зазначити, що одразу розчистити всі дороги, вулиці та провулки – неможливо, тому прохання поставитися до цього з розумінням!

❗Розчистка вулиць продовжується!

Наразі до ліквідації негоди залучено 10 одиниць комунальної техніки.

Також прохання не залишати власні авто на проїжджій частині, аби не заважати роботі спеціального транспорту.